Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Libia

Nieruchomość na sprzedaż w Libii

Libia jest państwem Afryki Północnej. Libia zajmuje centralną część Afryki Północnej, z widokiem na Morze Śródziemne wokół Zatoki Sirte, jest czwartym co do wielkości krajem w Afryce, siedemnastym na świecie. Graniczy na północnym zachodzie z Tunezją, na zachodzie z Algierią, na południu z Nigrem i Czadem, na południowym wschodzie z Sudanem, na wschodzie z Egiptem.

 Gospodarka Libii zależy od przemysłu naftowego, ale z biegiem lat na gospodarkę i rynek nieruchomości wpłynęły niektóre polityki rządu libijskiego oraz przepisy, które uniemożliwiają wynajem nieruchomości.

Ta sytuacja i utrzymująca się niestabilność po rewolucji doprowadziły do ​​strachu przed inwestorami, którym trudno jest kupić nieruchomość na sprzedaż w Libii.

Po rewolucji rynki nieruchomości znalazły się w rozsypce, ponieważ wielu byłych właścicieli skonfiskowanych gruntów powróciło do presji na reformę prawa własności i zażądało odszkodowania.

Rozwój sektora finansowego w Libii pozostał w stagnacji ze względu na niestabilność Libii, więc dziś szczególnie trudno jest uzyskać niskie dochody lub uzyskać dostęp do finansowania mieszkaniowego dla drobnych dłużników, a czasami wydaje się niemożliwym zakup nieruchomości na sprzedaż w Libii.

Pomimo tej nieatrakcyjnej sytuacji, zwłaszcza w stolicy Trypolisu, inwestorzy prawdopodobnie będą szukać nieruchomości na sprzedaż w Libii

Jeśli chodzi o obszary Trypolisu, najlepsze dzielnice, w których można szukać nieruchomości na sprzedaż, to dzielnice Ben Ashour, Nofleen i Zawiat Dahmani. Tutaj ceny są wyższe, a nieruchomości na sprzedaż są zazwyczaj położone centralnie, w pobliżu ambasad i zagranicznych rezydencji, ale także w szpitalach i prywatnych klinikach, a także w najlepszych szkołach.

 

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż bardziej do użytku turystycznego, z ogrodem i większą przestrzenią, to okolice Serraj i Janzour są najlepsze. Wśród nieruchomości na sprzedaż można znaleźć przestronne wille z ogrodami, trawnikami, a nawet basenami.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB